Team

Op deze pagina vindt u onze teamleden. U kunt contact opnemen met de teamleden door te klikken op de naam. Voor algemene vragen kunt u contact opnemen met de administratie.

In verband met onze verplichte verzuimregistratie kunt u de afwezigheid van uw kind alleen telefonisch aan de administratie melden op telefoonnummer 070-3077867. Vermeld hierbij de naam van uw kind, alsmede de reden van verzuim. U dient dit voor 08.30 uur op de eerste dag van het verzuim te melden.

Startbouw


Janneke
Unitleider Startbouw
Leerkracht Knofje      
maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Cindy
Leerkracht Balotje       
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Thijs
Leerkracht Elmer
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Mieneke
Leerkracht Knofje
Muziekleerkracht
dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Talitha
Leerkracht Rambamboelie
woensdag, donderdag en vrijdag

Sabrina
Leerkracht Balotje en Elmer
woensdag, donderdag en vrijdag

Onderbouw


Christianne
Unitleider Onderbouw
dinsdag, woensdag, donderdag en om de week vrijdag

Anne
Leerkracht Vrolijke Vossen
woensdag, donderdag, vrijdag

Josje
Leerkracht Blije Bevers
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Ashna
Leerkracht Dappere Draken
maandag, dinsdag en woensdag

Laura
Leerkracht Coole Kikkers
donderdag en vrijdag

Inge
Leerkracht Vrolijke Vossen
maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Ymre
Leerkracht Coole Kikkers
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Middenbouw


Sjoerd
Unitleider Middenbouw
Leerkracht Waanzinnige Wolven
iPad-team
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag om de week

Bianca
Leerkracht Prima Panda's
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Charissa
Leerkracht Prima Panda's en Lerende Leeuwen
woensdag, donderdag en vrijdag

Ilse
Leerkracht Lerende Leeuwen
maandag, dinsdag en woensdag

Iris
Leerkracht Waanzinnige Wolven
woensdag, donderdag en vrijdag

Janette
Leerkracht Geniale Gekko's
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Marianne v.d. Worp
Leerkracht Krachtige Krokodillen
maandag, woensdag en vrijdag

Marja
Leerkracht Krachtige Krokodillen
maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Priscilla
Leerkracht Uitstekende Uilen
iPad-team
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Bovenbouw


Vincent
Unitleider Bovenbouw
Leerkracht Donald Duck en Garfield
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Bram
Leerkracht Daltons
iPad-team
woensdag, donderdag en vrijdag

Jill
Leerkracht Garfield
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Joni
Leerkracht Smurfen
maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Mariska
Leerkracht Daltons
dinsdag, woensdag en donderdag

Mylène
Leerkracht Donald Duck
maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Djemi
Leerkracht Smurfen
vrijdag

Charissa
Leerkracht Daltons
maandag

Onderwijsondersteunend


Ivan
Directeur
maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Christine
Administratie
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Hassan
Conciërge
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Jeannette
Unitleider zorg
maandag, woensdag en donderdag

Marianne v.d. Lely
Administratie
maandag, dinsdag en woensdag

Robbert
Gymleerkracht
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Salih
Conciërge
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag